Vyletnit se a vegetit

6. června 2017 v 20:29 | Scarlet |  Zážitky
Po delší pauze jsem zase absolvovala přes 30Km dlouhou vycházku se psem.Zvolila jsem trasu co nejvíce zalesněnou a v blízkosti vody.A byla to paráda.Objevila jsem novou studánku a trasu na venčení se,aniž bychom museli lézt do kopců.Což v takovém počasí je tak dobré na vypuštění duše.
Také jsme se setstrou navštívily kino.Volba byla jasná,Piráti z Karibiku a Salazarova pomsta.Recenzi psát asi nebudu.Do kina chodím hlavně za zážitky a Piráti v tomto nikdy nezklamali.Objevila se tam spousta vtipných hlášek,famozní akce a zábavy až až.A také pár klišé.Ale filmu to na kvalitě neubralo.Obě jsme se bavily na výbornou a to nám stačí :) Jack Sparrow je náš hrdina a může být i na mol :))
Po delší době jsem narazila na pár knih,které jsem si už dlouho přála přečíst,za skvělou cenu.Teď mám rozečtenou sérii knih od Johna Whitea,Příběhy ze země Anthropos.Půjčila mi je kamarádka a i když mám chvílemi pocit,že je to jakási předělávka Letopisů Narnie,baví mě to.Nejsem nějak náročná na příběhy.Ale když to má opravdu originální nápad,dokážu dílo ocenit.A tato série ho jaksi postrádá.
Plánuji letní dovolenou.Pod stan,jako vždy.Problém ale je,že nemám stan.Jeden rozkousal pes a do druhého zatéká.A taky spacák mi chybí.Takže nákupní seznam na léto je pořád nedokončený.
Tak to bylo pár bodů za poslední dny.Nic zajímavého,ale mám v plánu i přínosnější články na různá témata.

 


Komentáře

1 D | Web | 7. června 2017 v 6:04 | Reagovat

Ty jo, jsem ani nevěděl, že se pořád točí další a další pokračování Pirátů z Karibiku. Viděl jsem jedničku, dvojku a nejspíš trojku, ale už od dvojky mi to přišlo divné a nebavilo mě. Jednička, ale byla super, u té jsem se opravdu zasmál. Docela mě mrzí, že v kině nehrají nic dle mého gusta. V kině jsem byl naposledy v roce 2013.

2 Blue | Web | 7. června 2017 v 14:34 | Reagovat

[1]: Toto byl pátý díl a chystá se i šestý.Také mám nejraději jedničku.U každé filmové série je u mě první díl vždy nejlepší.Těžko bych hledala opak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.