Velkoformátové kresby

30. května 2017 v 9:02 | Scarlet
Většina jich vznikla ve výtvarné škole,kde jsem se naučila lépe zachytit texturu a detaily.Kresba na velký formát tu byla téměř samozřejmostí a mě to neskutečně naplňovalo.Mrzí mě,že jsem nemohla pokračovat dál.Ale i doma mám sem tam chvilku,kdy vytáhnu velký papír.


Jen pro zajímavost.V té době,kdy vznikaly tyto kresby,jsem nevlastnila žádnou speciální tužku.Vše jsem kreslila obyčejnou HB 2,kterou jsem zároveň používala i ve škole :D Mám ji dodnes,i když dost opotřebovanou.
Až o dost později můj výtvarný kufřík obohatila kreslířská sada,sada tužek různých tvrdostí a uhlové pastelky.

 


Komentáře

1 GVKB | E-mail | Web | 30. května 2017 v 9:24 | Reagovat

Lze ještě vůbec úspěšně myslet a žít v konzumním očistci?
GVKB
Cesta je jenom v tom být tím čím jsi, a odmítnout být zde tím čím nejsi. Jenže kdo jistě ví, čím zde on je, tento svět nechce, aby každý jistě věděl čím je, a snažil se být tím čím je, tento svět chce z lidí udělat konzumní otroky, na dálkové ovládání. Pokud nebudeš zde otrokem na dálkové ovládání, tak tě konzumní systém za to potrestá. Zájem velikého je nad zájmem malého, o tom to zde všude už mnoho tisíciletí je, povrch se mění podle situace, ale pod povrchem je několik základních principů, podle kterých funguje konzumní očistec, základním principem je zde kontrolování a trestání za chyby.

V centru jsou ti, co vše kontrolují a oni o všem zde pyšně a sobecky rozhodují, ano je zde centrální byrokratická diktatura, ve které je vše uzavřeno pomocí; tříd, kast, kategorie, ekonomiky, politiky, morálky, klinetelismu, atd. uspět zde lze jenom díky štěstí, každému jednou dojde, to že bez štěstí zde nemá šanci se zde mít dobře, šťastný je ten, kdo má štěstí, bylo a bude, o tom to je. Lidi chtějí jednoduchá a snadná řešení, podívejme se na; Google, Seznam, Facebook, Twitter, YouTube, WordPres, Blogger, atd. který nabídl lidem jednoduché a snadné řešení používání internetu. Jde o to nebýt už amatérem ale být konečně profesionálem, není podstatné, co si myslí druzí, každý zde má svůj soukromý boj, o to aby zde byl úspěšný, v tomto očistci.

Co tě nezabije to tě musí posílit do nového boje, tiskáte, budeš na dně, ale ty to nesmíš vzdát, vytrvalost se nedá ničím nahradit, je to jako výstup na vysokou horu, možná mnohokrát neuspěješ ale, když budeš vytrvalý tak jednou musíš být úspěšný a staneš konečně na vrcholu, ten okamžik je božský, a stojí za to, že jsi mu obětoval tolik času a peněz. Nabídni lidem jednoduchá a snadná řešení a lidi ti to oplatí, vše co dáváš to zpět dostáváš, pokud myslíš jako parazit, nemůžeš se divit tomu, že lidi okolo tebe, budou taky myslet jako paraziti.

2 Blue | Web | 30. května 2017 v 10:27 | Reagovat

[1]: Komentář opravdu související s článkem...
Obdivuji tě za takový slohový článek (komentář?),ale mám jakýsi odpor kliknout na Web.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.