Terapie přírodou

23. května 2017 v 19:39 | Scarlet
Nikdy dříve bych si nepomyslela,jaký účinek na mě budou mít toulky po lesích a loukách.Ten klid,který tam panuje je osvobozující.A to je ten pravý lék pro mě.Pocit svobody a odpoutání se od běžného života mě kolikrát nutí se rozběhnout a jen se se smíchem prohánět mezi stromy a vysokou trávou.
Jako společník mě doprovází můj věrný hafan,který také miluje volný pohyb.Ani ho nemusím nějak hlídat.Sám se mě drží v dohledu,nebo alespoň v doslechu.


Také proměny přírody během ročních období jsou fascinující.Měnící se barvy,květy,vůně.To člověka donutí nemyslet a jen vnímat přítomnost.Nabíjí mě to dobrou náladou,která se kolikrát jen těžko hledá.A ono jen stačí vyrazit na tůru.Vybít si fyzickou energii a nabít se tou pozitivní psychickou.
A když pak dojdu domů,už není všechno tak hrozné a skličující.Kolikrát se mi i snadněji hledají řešení.Nebo zbytečné starosti hodím za hlavu,protože si uvědomím že jsou to vlastně blbosti.
Takže jsem našla lék v přírodě.Ať je to na jaře,v létě,na podzim,nebo v zmině.A jsem za to neskutečně ráda.


 


Komentáře

1 GVKB | E-mail | Web | 23. května 2017 v 19:45 | Reagovat

**Všude spatřujeme neúspěšné existenční strategie, které končí depresí u; ekonomiky, politiky, spravedlnosti, morálky, rodiny, psychiky, atd. žijeme ve světě konfliktů a válek, mír je zde jenom iluze způsobená drogami, nebo vírou v zázraky. Podívejme se do ekosystému na úspěšné evoluční strategie u rostlin a zvířat, úspěšné bylo to, co bylo stravitelné! Jak dochází k tomu, že je něco nestravitelné, a tak je to existenčně neúspěšné? Nestravitelné je to, co je amatérské, podívejme se třeba zde na nestravitelné stránky a blogy na internetu. Proč někdo dává na internet nestravitelné myšlenky?
Jde o jedince, co jsou v troubě, protože to jsou inteligentní troubové, jak se z člověka stane inteligentní trouba, na dálkové ovládání? Inteligentní troubové, mají sex bez antikoncepce a dojde k početí nové inteligentní trouby, a po narození vychovávají dítě inteligentní trouby na dálkové ovládání a dílo zkázy je dokonáno. Cesta je v kontrolování porodnosti, je třeba zamezit globálně tomu, aby se mohly inteligentní trouby rychle nekontrolovatelně rozmnožovat, a potom zde docházelo k veliké ekonomické emigraci. Je třeba si vzít příklad z Číny, zde jako první na světě přistoupili ke kontrole porodnosti, a díky tomu je Čína náš veliký svatý vzor, a náš starý prezident, rád do Číny létá vládním letadlem.

2 Blue | Web | 23. května 2017 v 20:27 | Reagovat

[1]: Aneb,"inteligentní trouba":LEVEL MASTER!
Kdo dokáže sepsat něco takového má buď IQ houpacího koně,nebo potřebuje okamžitou pomoc psychoterapeuta.
Nevím jestli se mám smát,anebo brečet...O_o

3 D | Web | 24. května 2017 v 0:19 | Reagovat

Krásné fotky. Věřím, že to na těch místech musí být úžasný relax. Procházky mám hodně rád, ale bohužel s mojí alergií na kvetoucí trávy a obiloviny a strašlivé otoky po bodavém hmyzu, pro mě nejsou takové výlety vždy úplně příjemné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.