Májová Veggie Náplavka 2017

11. května 2017 v 9:02 | Scarlet |  Zážitky
Konečně jsem se zase vypravila do Prahy,abych se zúčastnila největší vegan akce,Veggie Náplavky.Vánoční mě bohužel nevyšla,ale teď jsem se stůj co stůj vypravila do našeho hlavního města,abych si zase pochutnala na spoustě dobrého jídla a pití.A samozřejmě se pokochala,kolik dorazilo lidí.


Tentokrát se stály dlouhé fronty hlavně na fast food.Loni v létě to byla snad jen zmrzlina.Ale to mě vůbec neodradilo.Ani ta neuvěřitelná tlačenice lidí.
Ochutnala jsem čínskou pizzu,která se prodávala v asijských specialitách.Sestra si tam dala vynikající nudle s kari omáčkou.Potom jsme zamířily ke stánku s kávou.Tady jsem ochutnala presso americano s lískooříškovým Alpro mlékem a sestra capuccino s kokosvým.Ke kafi jsme si mohly zdarma vybrat přáníčko.To bylo neuvěřitelně milé.Hned mi to vykouzlilo úsměv na tváři.Další byla zastávka u Nebeských dortíčků.To je naprostá samozřejmost :) Měli naprosto božské rybízové! Daly jsme si pauzu u Vltavy,že si vypijeme kávu a sníme dortíčky.Společnost nám dělali jako obvykle labutě,kačeny a holubi.Počasí bylo skvělé.Ani teplo ani zima.Takové by mohlo být pořád.
Potom jsme zašli ke stánku Bioobchod.Tam jsem ulovila bagetu a bylo na čase doplnit pitný režim.Ten spravila neskutečně boží šťáva z jablek a kopřivy.Znovu jsme se uhnízdili na břehu řeky a kochaly se výhledem.
Pak jsme naposledy prošly stánky,kde stále neutichaly fronty a tlačenice.Chtěla jsem koupit něco domů,ale tlačil nás čas a já nic neobjevila.Problém byl v tom,že členové rodiny nemají v oblibě zkoušet něco nového.Tak jsem si řekla,že bych mohla vzít nějaké tyčinky.Něco co přežije cestu a zároveň neurazí.Ale nic.No nevaAspoň povykládáme a ukážeme fotky.
Cestu zpět jsme proseděly na zemi.Vlak byl neskutečně narvaný.A ti ucouraní lidé mě neskutečně vytáčeli.Seděli jsme totiž u dveří co dělily vagony.Ale přežily jsme to a dorazily s patnácti minutovým zpožděním.Ujel nám druhý vlak a s ním i potom autobus k nám domů.A tak jsem musela volat o odvoz.
Ale byl to skvělý zážitek a já už se těším na léto,až bude další akce :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.